Pytania i odpowiedzi

P

Czym jest przyklady.jaknapisac.com?

Serwis przyklady.jaknapisac.com jest rozszerzeniem strony jaknapisac.com o bardziej skomplikowane przykłady tekstów.

W jaki sposób przykłady są udostępniane?

Większość przykładów jest udostępnianych w sposób płatny. Jeśli tekst jest bezpłatny, widzisz go po przejściu na jego stronę. W przeciwnym razie, widzisz jedynie fragment tekstu i przycisk „Kup teraz”.

Jak dokonać płatności?

Płatności są obsługiwane przez system płatności Przelewy24.

Czy mogę zapłacić przelewem tradycyjnym?

  • Tak, chociaż trwa to dłużej niż płatność Przelewy24.
  • Aby dokonać płatności przelewem tradycyjnym, należy przejść przez proces zamówienia dostępu do tekstu (akceptować regulamin, podać adres e-mail i kliknąć „zapłać”), a następnie wysłać do nas wiadomość e-mail na adres przyklady@jaknapisac.com lub kontakt@jaknapisac.com. W odpowiedzi otrzymają Państwo dane konta. Po uregulowaniu płatności, dostęp zostanie udzielony, zgodnie ze standardowymi zasadami.

Czy mogę zapłacić przez PayPal?

Tak. Mogą Państwo wpłacić pieniądze przez PayPal na adres przyklady@jaknapisac.com, prosimy jednak o złożenie zamówienia według wskazówek wyżej i poinformowanie nas mailowo o tym fakcie. Po uregulowaniu płatności, dostęp zostanie udzielony, zgodnie ze standardowymi zasadami.

Zapłaciłem (zapłaciłam), ale nie mogę uzyskać dostępu. Dlaczego?

Prawdopodobnie wpłata nie została zaksięgowana. Mogą Państwo poczekać aż tak się stanie (do 6 godzin) albo przesłać nam informację na adres e-mail z prośbą o odblokowanie dostępu na podstawie potwierdzenia przelewu.

Co robić, jeśli chcę odstąpić od płatności?

Proszę nie płacić i zignorować wiadomości przypominające. Są one wysyłane w sposób automatyczny.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Nie jesteśmy płatnikiem VAT. Faktury wystawiamy na życzenie. Proszę kontaktować się na adres przyklady@jaknapisac.com lub kontakt@jaknapisac.com.

Logowanie